service1service2

Hizmetlerimiz

Firma içerisindeki teknolojik donanımların, mail ve web sunucuların yönetimi(server, firewall vs.), firma ihtiyaçlarına göre donanımların ar-gesi, kullanılan otomasyon programlarının vs yedeklenmesi, kullanılan bilgisayarların ve diğer donanımların takibi ve problem çözümü vs. hizmetlerini kapsar. Yeni kurulan ya da büyüme kararı alan firmalara donanım çözümleri sağlanır.

Büyümeyi hedefleyen firmaların her departmanına yönelik teknolojik iyileştirme çalışmaları ile geleceğe emin adımlarla ilerlemeniz için gerekli dijital planlama ve çözüm önerileri oluşturulur. Kurumunuzun genel işleyişi baz alınarak doğru teknolojiler ile sizi destekleyerek verim artışı amaçlanır.

Firma içerisindeki ağ altyapı oluşturan kablo yapısı, server, firewall(güvenlik duvarı), yedekleme sistemi vb. gerekli donanımlarım ihtiyaç göz önünde bulundurularak plan, kurulum ve konfigürasyon aşamaları gerçekleştirilir. 

İşletmelere Microsoft Toplu Lisans çözümleri ve yönetim hizmeti sunarak müşterilerinin hem yasal açıdan rahatlık hem de crack vs gibi korsan lisans çözümlerin oluşturduğu güvenlik açığının önüne geçilmesi sağlanır. Firma içerindeki donanımların yazılımlarının satın alımı yapılarak yönetimi sağlanır.

Teknoloji Danışmanlığı

HP, DELL, MICROSOFT...

Detaylı Bilgi

Sunucu & Altyapı Çözümleri

CISCO, IBM, HP, VMWARE...

Detaylı Bilgi

Kurumsal Dijitalleşme Analizi

LOGO, MIKRO, GOOGLE...

Detaylı Bilgi

Microsoft Lisans Yönetimi

MICROSOFT

Detaylı Bilgi