Sunucu & Altyapı Çözümleri

Çözümlerimiz

Sürekliliğin çok önemli olduğu günümüz iş dünyasında oluşabilecek sistem aksaklıkları zaman ve para kaybına neden olmaktadır. Sunuculara olan ihtiyaç ise burada ortaya çıkar. Sunucular, normal bilgisayarların aksine sürekli çalışmak üzere yüksek konfigürasyon özelliklerine sahip, güvenilir ve çoklu kullanıcıya hizmet veren donanımlardır. Süreklilikle birlikte otomasyon sistemlerini gibi veri kaynaklarınızın bütünlüğü korunur.

Sağlıklı bir çalışma düzeni için kurulmuş olan sunucu sistemi kadar sunucuyla iletişiminizi sağlayacak olan yapısal kablolama ve altyapı kalitesi bir o kadar önem taşımaktadır. Sistemlerin istikrarlı olabilmesi için teknolojinin bütün olarak düşünülüp her evresi detaylı bir şekilde planlandırılmalıdır.

Temelleriniz Sağlam Atın!

Otomasyon sistemlerinizin çalışması için gerekli işlem gücünü sağlayan sunucular, işin devamlılığı açısından hayati öneme sahiptir. Bir projenin teslim edilmesinden sonra kurumun güçlü bir servis desteğine sahip olması da en az yüksek performans ve verimlilik konusu kadar önemlidir.Oluşabilecek problemlere karşı proaktif önlem alma ve arızaları en kısa sürede çözebilme becerimizle kurumunuzda çalışmanızı kayıpsız ve kesintisiz şekilde sürdürmeniz amaçlanır.

Kurulan sistemin devamlılığını sağlamak için ve herhangi bir aksilik durumunda sistemlerinizin tekrar işler duruma gelmesi için yapılan veri yedekleme, yedek sunucu gibi bakım hizmetleri işinizde sürekliliği sağlayacaktır.

Devamlılığı Sağlayın

Sunuculara olan ihtiyaç ise burada ortaya çıkar. Yapılan işte, zaman, iş ve bilgi kaybı olmasını istemiyorsak sunucu ve diğer donanımların gerekli bakım ve yedekleme sistemlerinin oluşturulup takiplerinin yapılması iş sürekliliğinin devamını sağlayacaktır. Çalışma yapısının en önemli parçası olan otomasyon sistemlerinin çalışmasını sağlayan sunucularınızda oluşabilecek bir problem her şeyin durması anlamına gelecektir.

Yönetimi kolay ve aynı zamanda esnek, ölçeklenebilir ve ekonomik sunucu modelleri için HP, IBM, Dell gibi lider üreticilerin iş ortaklığını yürüten firmamız sunucuların temini, montajı, yazılım ve donanım yapılandırma çözümleri sunmaktadır.