Teknoloji Danışmanlığı

Çözümlerimiz

Günümüzde teknolojik gelişmelerin takibinin önem kazanması büyümek isteyen tüm iş sektörleri için yeni ihtiyaçlar doğuruyor. Sektöründeki diğer firmalardan farkını göstermek isteyen KOBİ’ler için ise bu gelişmeler çok daha fazla önem taşımakta. Sürekli değişen teknoloji iş kolaylaştıracak yeniliklerin yakalanmasını zorlaştırıyor ve ancak böyle yenilikleri yakalayıp firması bünyesinde uygulayan kuruluşlar her geçen gün rakiplerinden bir adım önde olmayı başarabiliyor ve her geçen gün bilgi işlem ve teknoloji altyapısına zaman ve emek harcıyor.

Ticaret başarısı günümüzde ancak iyi planlanmış, kurulmuş ve kesintisiz hizmet veren bir bilgi teknolojisi altyapısı ile mümkün oluyor.

Güvende Olun

Hızla büyüyen şirket yapılarında üretim, donanım bakımı, web, sunucu, e-posta gibi operasyonların konularında uzman elemanlarla oluşturulmuş bir bilgi işlem kadrosu ile yönetilmesi en doğru seçenektir fakat bu seçenek firmalar için aynı zamanda maliyet ve vergi anlamını taşımaktadır. Her alanla ilgili uzman bulunduran Ocsigen Teknoloji Çözümleri firmalara hem tasarruf imkanı hem de teknolojik çözümler sağlıyor.Bilgisayarların bakım ve kontrollerinin yanı sıra

Kurumsal güvenliğin en önemli konulardan biri olan şirket verilerinizin güvenliği ve yedekleme sistemlerinin takip ve yönetimi konularında da destek sağlıyor.

Ocsigen Teknoloji Çözümleri

olarak iş ortaklarını hedeflerine ulaştıracak en yeni bilgi teknolojilerinin kullanarak, sağlıklı bilgi işlem ortamlarının planlanması, yapılandırılması, kurulması ve yönetimi ile ilgili destek veriyor. Danışmanlık yaptığımız firmaların çalışanlarıyla koopere bir şekilde çalışarak

firmanızın çalışma performansını en üst düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

service1service2

Hizmetlerimiz

Firma içerisindeki teknolojik donanımların, mail ve web sunucuların yönetimi(server, firewall vs.), firma ihtiyaçlarına göre donanımların ar-gesi, kullanılan otomasyon programlarının vs yedeklenmesi, kullanılan bilgisayarların ve diğer donanımların takibi ve problem çözümü vs. hizmetlerini kapsar. Yeni kurulan ya da büyüme kararı alan firmalara donanım çözümleri sağlanır.

Büyümeyi hedefleyen firmaların her departmanına yönelik teknolojik iyileştirme çalışmaları ile geleceğe emin adımlarla ilerlemeniz için gerekli dijital planlama ve çözüm önerileri oluşturulur. Kurumunuzun genel işleyişi baz alınarak doğru teknolojiler ile sizi destekleyerek verim artışı amaçlanır.

Firma içerisindeki ağ altyapı oluşturan kablo yapısı, server, firewall(güvenlik duvarı), yedekleme sistemi vb. gerekli donanımlarım ihtiyaç göz önünde bulundurularak plan, kurulum ve konfigürasyon aşamaları gerçekleştirilir. 

İşletmelere Microsoft Toplu Lisans çözümleri ve yönetim hizmeti sunarak müşterilerinin hem yasal açıdan rahatlık hem de crack vs gibi korsan lisans çözümlerin oluşturduğu güvenlik açığının önüne geçilmesi sağlanır. Firma içerindeki donanımların yazılımlarının satın alımı yapılarak yönetimi sağlanır.